Sportoviště

Tenis

Pro příznivce tenisu máme v našem sportovním areálu CLUB CLASSIC připraveno celkem deset tenisových kurtů, z nichž dva jsou v zimní sezóně uzavřené v hale se syntetickou antukou.

Badminton

Badminton je atraktivní sport pro každého v každém věku. Svou netradičností a hratelností vyjadřuje velice pohodovou hru i přesto, že patři mezi nejrychleji hratelné raketové sporty.

Plážový volejbal

Plážový volejbal nebo také beach volejbal je jedinečnou kombinací pohybu, léta a zábavy, kterou si jistě každý chce dopřát v co největší možné míře.

Squash

Squash je raketový sport, který patří především do skupiny aktivit náročných na fyzickou námahu člověka. Při tomto sportu během krátkého času vyčerpáte spoustu energie a spálíte ještě více kalorií a tuku.

Fotbal

V našem areálu jsme vybudovaly nové hřiště se speciálním umělým povrchem pro malou kopanou. Jedná se o první kolektivní sport, který můžete v areálu klubu Classic provozovat.

Posilovna

Uzavřená posilovna ve sportovním areálu CLUB CLASSIC představuje individuální využití dle potřeb členů klubu. Nechybí zde ty nejdůležitější stroje, které nachází uplatnění nejen u všech sportovních odvětví sportovního areálu CLUB CLASSIC, ale i u tradičního posilování a formování svalů jako takových.