Klubové členství

Vyberte si některé z uvedených klubových členství:

Individuální klubové členství

Firemní klubové členství

Badmintonové klubové členství

Proč klubové členství v klubu Classic?

Ke každému členství navíc obdržíte tyto výhody:

1. Členská karta
    Na členskou kartu si můžete rezervovat jakékoliv sportoviště, sportovat na ni se svými přáteli, partnery i kolegy.
  2. Přednostní rezervace během celého roku
    Před začátkem každé sezóny dostanete přednostně, před ostatními klienty, možnost vybrat si termíny rezervací pro celou nadcházejí sezónu. Tuto výhodu oceníte především tehdy, když vám pracovní či rodinné povinnosti umožní sportovat jen v určitém čase.
  3. Posilovna zdarma
    V průběhu celého roku máte možnost navštěvovat klubovou posilovnu.
  4. 10% sleva na rezervace v zimní sezóně
    Sleva se vztahuje na jednorázové i dlouhodobé rezervace.
  5. Zapojení do klubového života, navázání nových vztahů a vytvoření jedinečné atmosféry
    Každý rok se konají 2 sportovně-společenské akce, které pořádáme pro naše členy a partnery. Jedná se o přátelská setkání v „rodinném kruhu“ klubových členů. Kromě sportovní části dne, kdy se hraje tenisový turnaj a jsou k dispozici ostatní sporty, je také zajištěn společenský program, očerstvení a degustace vín. Navíc do členského turnaje věnují naši partneři krásné a hodnotné ceny (pro první místo jsou určeny hodinky INVICTA).
  6. Zvýhodněné nákupy u našich partnerů
    Můžete využít zajímavé slevy při nákupech zboží či služeb u našich partnerů.
  7. Umístění reklamy na kurtech
    Pokud máte firmu a chcete o ní dát vědět, můžete si umístit v areálu svoji reklamu pro první rok zdarma. Další roky je cena za reklamu od 5.000,- Kč do 20.000,- Kč dle velikosti banneru.
  8. Využití prostor klubu pro jednání, odpočinek, volný čas

Máte zájem o klubová členství? Vyplňte náš krátký formulář nebo nás přímo kontaktujte na čísle 725 712 834. Rádi si s vámi domluvíme osobní schůzku.

Klubové členství

O jaké členství máte zájem: *