Tenis

Pro příznivce tenisu máme v našem sportovním areálu CLUB CLASSIC připraveno celkem deset tenisových kurtů. 8 kurtů je antukových a dva kurty jsou se syntetickou antukou (koberec s křemičitým pískem). V zimní sezóně je na těchto dvou kurtech postavena přetlaková nafukovací hala. Všechny tenisové kurty v našem areálu jsou perfektně připraveny a každodenně udržovány na vysoké úrovni. Naším cílem je zajistit všem hráčům kvalitní povrch pro příjemnou a pohodlnou hru. Především díky tenisu se sportovní areál CLUB CLASSIC řadí mezi významné a moderní sportoviště v rámci české republiky.

Samozřejmostí je možnost zapůjčení tenisové rakety, zakoupení tenisových míčků a dalšího vybavení včetně raket značky Babolat.

Otevírací doba: letní sezóna 7 - 22 hod., zimní sezóna 7 - 23 hod.

Tenisová škola, tenisové kurzy

Ve sportovním areálu CLUB CLASSIC máte možnost využit tenisové školy a tenisových kurzů, které jsou pod vedením zkušených trenérů. Více informací o tenisových kurzech a tenisové škole se dozvíte na telefonních číslech nebo e-mailu - kontakty.

Tenisový turnaj vozíčkářů ITF II