Tenisová akademie

V našem klubu naleznete tenisovou akademii a tréninkové centrum pod vedením reprezentačního trenéra Miroslava Štencla. Klidné a krásné prostřetí areálu ve spojení s profesionálními trenéry a 10 vysoce kvalitně připravenými kurty je správnou cestou pro všechny, kdo se chtějí učit hrát tenis nebo se v tenise zdokonalovat. Naším cílem je vést děti a mladé tenisty k získání tenisových dovedností, znalostí a zkušeností důležitých pro dráhu vrcholového tenisty.

Tenisová akademie nabízí 3 tréninkové programy:

1. Základní

2. Standardní

3. Individuální

Jednotlivé kurzy mají délku od 1 týdne až do 28 týdnů a jsou nabízeny pro hráče kategorií:

- mladší žáci

- starší žáci

- junioři

Pro ostatní kategorie nabízíme individuální trenérské lekce

V rámci akademie a tréninkového procesu zajišťujeme ubytování, stravu, odpočinkové aktivity, masáže, dopravu (z nádraží, letiště, z ubytování na tréninky). V případě dlouhodobých pobytů zajistíme volnočasové aktivity, soukromé vyučování popř. školní docházku).