Služby

V klubu Classic nabízíme spoustu sportovního vyžití. U nás naleznete vynikající podmínky pro tenis, plážový volejbal, squash, badminton a malou kopanou. V zimní sezoně máme připravenu ledovou plochu pro hokej a veřejné bruslení. Všechny sporty pak vhodně doplňuje posilovna. Pro nejmenší máme připraveno dětské hřiště.

Chcete pravidelně navštěvovat naše sportoviště? Potom si jistě vyberete z následujících služeb.

Klubové členství - je vhodné pro všechny, kteří se kromě pravidelného sportování chtějí účastnit také klubových akcí. Nejen čerpání výhod, ale také poznávání nových lidí, přátel či sparingpartnerů je přirozenou součástí klubového členství. Bližší informace o členství naleznete v sekci věnované Individuálnímu a Firemnímu členství.

Dlouhodobý pronájem - jestliže chcete pravidelně sportovat ve Vámi oblíbeném termínu a čase, potom je právě pro Vás vhodná volba dlouhodobého pronájmu na celou sezónu. Navíc, pokud se nemůžete dostavit na Váš pravidelný termín, můžete si vybrat za tento termín náhradu, jestliže se omluvíte alespoň 24 hodin dopředu.

Permanentka - je určena pro pravidelné hráče, kteří chtějí mít volnost při výběru termínů a časů na dané sportoviště. Permanentky je možné zakoupit na 10 nebo 20 hodin a to v letní i zimní sezóně. Permanentky jsou cenově zvýhodněné následovně: registrovaní klienti získají slevu 10% při zakoupení permanentky na 10 hodin a slevu 15% při zakoupení permanentky na 20 h. Nově registrovaní klienti v rezervačním systému mají po zaplacení registračního poplatku nárok na slevu 20% na jakoukoliv permanentku.

Dárkové poukazy - ideální způsob, jak potěšit Vaše blízké. Na přání Vám vystavíme dárkový poukaz na kterékoliv sportoviště nebo kombinaci sportů. Součástí dárkového poukazu může být také výuka tenisu či badmintonu s profesionálním trenérem. Je jen na Vás, co si vyberete.

V případě zájmu o některou z výše uvedených variant nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho emailu info@clubclassic.cz

Těšíme se na Vás, Váš tým Club Classic.