Masáže

Protože velmi dobře víme, jak je pro tělo důležitá regenerace, budete si ji moci dopřát ihned po sportu a přímo v našem klubu. Svěřte své tělo do rukou profesionální masérky a vyberte si tu pravou masáž pro Vaše tělo:

KLASICKÁ SPORTOVNÍ MASÁŽ (30min.) 300 Kč

Masáže obecně velmi pozitivně ovlivňují fyziologické a psychické funkce člověka a přinášejí tělesnou i duševní pohodu. U sportovců snaha o dosažení maximálních výkonů vyžaduje také důkladnější a důslednější přístup k regeneraci sil. Proto je nutné uplatňovat dokonalou a účelnou komplexní regeneraci, která má vliv na pozitivní ovlivnění zdatnosti, výkonnosti a s tím i dosažení maximálního možného výkonu.

REHABILITAČNÍ MASÁŽ (60min.) 600 Kč

Olejová masáž zad a šíje spojená s rehabilitačními postupy. Uvolňuje bolestivé a napjaté svaly a klouby, nahromaděný stres, odstraňuje napětí a únavu, povzbuzuje krevní oběh a urychluje vylučování odpadních látek. Pomáhá při regeneraci po pracovním nebo sportovním výkonu. Hluboký relaxační účinek.

SHIATSU (60min.) 600 Kč

Japonská harmonizační a léčebná masáž. Unikátní syntéza západní fyzioterapie a východních léčebných postupů. Pomáhá při akutních i chronických potížích nejen pohybového aparátu (bolesti zad, kloubů, hlavy, chronická únava, nespavost, menstruační potíže atd.). Vhodné pro sportovce pro urychlení regenerace a rekonvalescence, pro osoby vystavené častému stresu, pro posílení imunitního systému a celkovou relaxaci. Provádí se přes oblečení.

NOŽNÍ MASÁŽ (90min.) 800 Kč

Intenzivní olejová masáž celého těla prováděná bosými chodidly. Excelentní masážní technika pro všechny, kdo mají rádi opravdu intenzivní masáž. Urychluje látkovou výměnu, pomáhá vylučovat odpadní látky, intenzivně prokrvuje svaly a vazivový aparát, uvolňuje svalové spazmy, zlepšuje hybnost kloubů, stimuluje lymfatický systém, pomáhá odstranit celulitidu, celkově regeneruje a harmonizuje organismus a přináší pocit lehkosti těla.

INDIVIDUÁLNÍ ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ (30min.) 250Kč

Kompenzační cvičení zahrnující jednoduché uvolňovací, protahovací, posilovací a mobilizační cviky s využitím váhy vlastního těla nebo balančních pomůcek. Cvičení vede k udržení, případně znovuzískání správné délky svalů, zabraňuje ochabnutí nebo posiluje již ochablé svalové skupiny, odstraňuje blokády či zatuhnutí kloubů, zdokonaluje správné držení těla a obnovuje správné pohybové návyky.

Podrobnější informace o masážích naleznete na www.shiatsu-brno.cz