O klubovém členství

Zajímá vás, jak vznikla myšlenka klubového členství, proč ji v Club Classic naplňujeme, a jaké výhody vám může přinést? Začtěte se do našeho článku a vydejte se do světa sportu na úrovni a s přidanou hodnotou.

Zemí, kde původně vzniklo klubové členství, je Anglie. Avšak do zbytku Evropy se klubové členství rozšiřuje až v 70. letech minulého století z USA. Hlavním důvodem bylo získat pro klub pravidelný zdroj příjmů, díky kterému by nejen pokryl své náklady, ale také mohl rozvíjet a vylepšovat zázemí, odměňovat své zaměstnance a obměňovat organizační bázi klubu.

Jak využívá klubové členství Club Classic?

Club Classic navazuje na původní myšlenku klubového členství. Jedině díky klubovému členství můžeme zajistit všem členům kvalitní zázemí a služby.

• Chceme být netradičním a zároveň moderním sportovním areálem, který se pro naše členy stane ideálním místem pro trávení aktivního odpočinku.
  • Plánujeme dále rozvíjet již tak širokou nabídku sportovišť, udržet jejich kvalitu a připravenost na vysoké úrovni.
  • Pracujeme na příjemné osobité klubové atmosféře. Je pro nás také velmi důležité zajistit osobní přístup ke každému členovi a udržet kvalitní úroveň poskytování služeb, udržet zaručenou kvalitu celého zařízení, stejně tak, jako kvalitu personálu.

Uvědomujeme si, že vytvoření jedinečné atmosféry je možné pouze na základě klubového členství, díky kterému se sdružují lidé se stejnými zájmy na jednom místě za stejným účelem – zasportovat si v příjemném prostředí a odpočnout si v téměř v rodinné atmosféře klubu.

Club Classic je místem, kam můžete zajít kdykoliv před, během nebo po práci, ve svém volném čase nebo jen když jdete náhodou kolem. Vzít sebou můžete svoji rodinu, či obchodní partnery, kteří budou vašimi hosty. U nás navíc nemusíte vždy sportovat, klubový bar s letní terasou je Vám kdykoliv k dispozici k setkávání s přáteli či obchodními partnery.

Co získají členové navíc?

Pro členy klubu pravidelně pořádáme různé sportovně-společenské akce, kde je možnost si zasportovat, navázat nové vztahy, pobavit se, zasoutěžit si a samozřejmě si odpočinout.

Pro firemní partnery a členy organizujeme firemní fotbalovou ligu. Vedeme členský klubový žebříček v tenise – jedná se o celoroční zapojení členů do vzájemného poznávání se a prohloubení svých tenisových dovedností.

Pro všechny, kteří se chtějí zlepšit v tenise nebo se ho chtějí naučit, je k dispozici tenisová akademiepod vedením profesionálních trenérů. Šéftrenérem akademie je reprezentační trenér juniorů Miroslav Štencl, jehož tréninkem prošly, kromě jiných výborných tenistek, např. Jana Novotná a Lucie Šafářová.

Co je cílem klubového členství v Club Classic?

Naším hlavním cílem je spokojenost všech našich klientů. Samozřejmostí je osobní setkání s každým zájemcem o členství, kdy je zájemci vysvětleno, co členství obnáší a je mu představeno kompletní zázemí klubu včetně sportovišť.

Členství se pak sestavuje individuálně na míru na základě klientových požadavků.

V případě zájmu o prohlídku klubu volejte 725 712 834, pište na e-mail info@clubclassic.cz nebo nám zašlete kontaktní formulář.