Individuální klubové členství

Individuální klubové členství 1 rok (365 dní), 30.000 Kč.

V současné době je členská základna naplněna.

Je reálné tuto částku odehrát? Ano, pokud chodíte pravidelně sportovat. V rámci Individuálního členství obdržíte:

• členství v Clubu Classic – nepřenosné členství pro 1 osobu
  • celosezónní přednostní rezervace na jakýkoliv sport v objemu 3 hodin týdně v letní sezóně  a v zimní sezóně se slevou 10 %, ve vámi zvoleném čase
  • veškeré další jednorázové rezervace v letní sezóně (26 týdnů) ZDARMA
  • 10% slevu na veškeré rezervace v zimní sezóně (26 týdnů)
  • vstup do posilovny v průběhu letní sezóny ZDARMA

• Zapojení do klubového života, navázání nových vztahů a vytvoření jedinečné atmosféry. Každý rok se konají minimálně 2 členské sportovně-společenské akce.
  • 2 volné vstupenky na festival IBERICA.
  • Možnost umístění reklamy Vaší firmy.
  • Zvýhodněné nákupy a pronájmy u klubových partnerů (sportovní vybavení, vína a různé španělské potraviny, doplňky a speciality, hodinky, automobily Jaguar, motocykly Harley Davidson).
  • Využití prostor klubu pro jednání, odpočinek a volný čas.

Máte zájem o individuální klubové členství? Vyplňte náš krátký formulář nebo nás přímo kontaktujte na emailu info@clubclassic.cz. Rádi si s vámi domluvíme osobní schůzku.