Firemní klubové členství

Firemní klubové členství na 1 rok (365 dní): 50.000 Kč

Je reálné tuto částku odehrát? Ano, pokud chodíte pravidelně sportovat. V rámci Firemního členství obdržíte:

• 2x členství v Clubu Classic – nepřenosné členství pro 2 osoby
  • celosezónní přednostní rezervace na jakýkoliv sport v objemu 6 hodin týdně v letní sezóně  a v zimní sezóně se slevou 20 %, ve vámi zvoleném čase
  • veškeré jednorázové rezervace v letní sezóně (26 týdnů) ZDARMA
  • 20% slevu na veškeré rezervace v zimní sezóně (26 týdnů)
  • zaměstnanci firemního člena mohou využívat speciální ceník (sleva 20 % na sportoviště v letní sezóně a sleva 10 % v zimní sezóně)
  • vstup do posilovny v průběhu celého roku ZDARMA

• Zapojení do klubového života, navázání nových vztahů a vytvoření jedinečné atmosféry. Každý rok se konají minimálně 2 členské sportovně-společenské akce.
  • 4 volné vstupenky na festival IBERICA.
  • Možnost umístění reklamy Vaší firmy v klubu první rok ZDARMA.
  • Zvýhodněné nákupy a pronájmy u klubových partnerů (sportovní vybavení, vína a různé španělské potraviny, doplňky a speciality, hodinky, automobily Jaguar, motocykly Harley Davidson).
  • Využití prostor klubu pro jednání, odpočinek a volný čas.
  • Pořádání firemních akcí za zvýhodněné ceny.

Máte zájem o firemní klubové členství? Vyplňte náš krátký formulář nebo nás přímo kontaktujte na emailu info@clubclassic.cz. Rádi si s vámi domluvíme osobní schůzku.