Badmintonové klubové členství

Cena badmintonového členství na 1 rok (365 dní): 10.500 Kč

Je reálné tuto částku odehrát? Ano, pokud chodíte pravidelně sportovat. V rámci Badmintonového členství obdržíte:

• členství pro 1 osobu
  • přednostní rezervace na badminton v průběhu celého roku v objemu 1 hodiny týdně ve vámi zvoleném čase
  • badmintonový člen má na veškerá ostatní sportoviště v průběhu celého roku slevu 10 %
  • slevu 20% na startovném na klubových akcích

Pojďte se spolu s námi podívat, jakým způsobem své členství můžete využít:

Příklad:

Celoroční rezervace:

• Rezervace badmintonového kurtu v objemu 1 h týdně na celý rok (52 týdnů) činí 12.480 Kč.
  • Další jednorázové rezervace (beachvolejbal, tenis, squash, badminton) se slevou 10 %

Celkem za celosezónní rezervace: 12.480 Kč

badmintonovým členstvím při této variantě rezervací ušetříte 1.980 Kč. Můžete však využít další jednorázové rezervace na veškeré sporty se slevou 10 %. Navíc získáte tyto výhody::

• Zapojení do klubového života, navázání nových vztahů a vytvoření jedinečné atmosféry. Každý rok se konají minimálně 2 členské sportovně-společenské akce.
  • Zvýhodněné nákupy a pronájmy u klubových partnerů (sportovní vybavení, vína a různé španělské potraviny, doplňky a speciality, hodinky, automobily Jaguar, motocykly Harley Davidson).
  • Vyšší slevy na permanentky - 15% na 10 hodin, 20% na 20 hodin.
Rozšířené badmintonové členství je určeno pro hráče, kteří chtějí hrát celoročně 2 hodiny týdně.
Cena za toto členství je 19.500,- Kč a úspora oproti standardní ceně činí 5.460,- Kč ročně.

Máte zájem o badmintonové klubové členství? Vyplňte náš krátký formulář nebo nás přímo kontaktujte na čísle 725 712 834. Rádi si s vámi domluvíme osobní schůzku.