Akce a turnaje pořádané klubem

Club Classic pravidelně pořádá pro své členy a partnery klubové akce a turnaje. V "klubový den" je pro naše hosty připraven turnaj v tenise a badmintonu. Po skončení turnajů a odměnění nejlepších sportovců se odehrává společenská část dne, ve které je připraven doprovodný program včetně netradičního občerstvení formou tapas.

Vítězové tenisového turnaje si pravidelně odnášení luxusní hodinky značky Invicta. Pro ostatní hráče máme připraveny odměny v podobě sportovního vybavení od Babolatstore.cz, kvalitního vína od Ibericashop.cz, pohárů atp. K vytvoření krásného prostředí nám také pomáhá společnost House of Englad, která během úvodní akce v roce poskytuje všem účastníkům možnost projížďky v luxusních vozech Jaguár a Land Rover.

Během klubového dne se snažíme vytvořit uvolněnou a příjemnou atmosféru, aby se všichni účastníci výborně cítili a pomohli nám vytvořit to pravé klubové prostředí. Věříme, že pak si každý jednoltivec z takovéto akce odnese krásný zážitek a možná nové přátele nebo sparingpartnery.

V roce 2010 se uskutečnili 2 klubové dny:

• 15. května
  • 2. října

Počasí nám v obou dnech vyšlo pěkné a tak jsme mohli na venkovních kurtech odehrát tenisový turnaj čtyřher za účasti 24 hráčů. Přihlášení hráči byli náhodně nalosování do dvojic (tzn., že nikdo dopředu neví, s kým bude hrát - toto pravidlo následně vytváří úžasnou atmosféru a nové vztahy) a následně do 3 skupin po čtyřech dvojcích.

Vítězové květnového tenisového turnaje:  Jaroslav Smejkal, Pavel Šindlář

Vítězové říjnového tenisového turnaje:           Petr Jícha, Michal Janovec

Badmintonový turnaj se hrál pouze 2. října a zúčastnilo se 8 můžů a 5 žen. Vytvořili jsme tak 2 kategorie, mužskou a ženskou.

Vítěz turnaje, muži: Jindřich Randula, Vítěz turnaje, ženy: Zhana Tashková

Fotogalerie 15. května 2010