O klubu

Vítáme Vás na stránkách sportovního areálu CLUB CLASSIC. Klub se nachází v malebném přírodním prostředí při břehu řeky Svratky a nedaleko samotného centra Brna. Díky rozmanitosti sportovišť, jedinečné atmosféře a klidnému prostředí je ideálním místem pro strávení aktivního odpočinku. V našem arálu si každý sportovec najde svůj oblíbený sport.  Na jednom místě naleznete tato sportoviště:

Historie klubu

Historie sportovního areálu sahá až do první poloviny minulého století, kde na místě dnešní budovy klubu stála malá továrna. Majitel této továrny, pro sportovní vyžití svých zaměstnanců, nechal zbudovat jeden tenisový kurt (v místě dnešního kurtu č. 1).

V devadesátých letech přešly tyto pozemky do rukou původních majitelů, kteří rozvinuli tradici rozvoje sportovních aktivit.

Klub

Od poloviny devadesátých let nabízel areál klubový život na 3 tenisových kurtech, kde se setkávali členové klubu, jejich přátelé a kamarádi, se kterými postupně do klubu přicházeli rodinní příslušníci. Klub se tak stává místem, kam se nechodí jen za sportem, ale kam se lidé chodí pobavit, zasmát a načerpat energii. Stává se místem, kde se domlouvají různé společné akce, sportovní turnaje, dovolené, výlety atd.

Nejdelší sportovní historii má tenis a dlouhou dobu byl také jediným sportem, který se v prostorách klubu provozoval. Postupně jsme však dobudovávali další sportoviště až se nám podařilo vybudovat areál s rozmanitou nabídkou sportů a nebývale velkým počtem sportovišť.

Náš sportovní areál v Brně je ideální pro pořádání firemních sportovních akcí, večírků, prezentací či školení. Pro jednoduchou správu rezervací je všem klientům k dispozici on-line rezervační systém.

Během své bohaté historie jsme byli hostiteli mnoha prestižních sportovních či společenských akcí. Mezi ty nejvýznamější tenisové turnaje se jistě řadí Mistrovství Evropy čtrnáctiletých - Copa del Sol. Každoročně hostíme mezinárodní Mistrovství ČR tenistů na vozíku a v roce 2008 jsme dokonce přivítali světový turnaj vozíčkářů za účasti nejlepších hráčů světa.

ME čtrnáctiletých Copa del Sol

Na klubovou tradici navazujeme i dnes, kdy  nabízíme, kromě individuálního vyžití, možnost vytvoření osobní atmosféry v podobě klubového členství nebo partnerství, což přináší kromě jiného výhody jako např.: volné hodiny na jednotlivá sportoviště, slevy na sporty, celoroční rezervace, využít prostor klubu na jednání, prezentaci nebo školení, možnost pořádat sportovní a obchodně společenské akce. Pro naše členy a partnery pořádáme také pravidelné sportovně-společenské akce.

Věříme, že v klubu CLASSIC naleznete, společně s Vašimi přáteli, spoustu možností, jak naplnit svůj život sportovně společenskými aktivitami a že i pro Vás se klub stane místem, kam se budete rádi vracet.