Club Classic
Ikona menu
Linka

O klubu

Klub se nachází v malebném přírodním prostředí u břehu řeky Svratky, nedaleko centra Brna. Díky rozmanitosti sportovišť, jedinečné atmosféře a klidnému prostředí je ideálním místem pro aktivní odpočinek.

Do klubu si můžete zajít zahrát nejen tenis. Na jednom místě najdete kurty a hřiště pro badminton, squash, beach volejbal, malou kopanou a pro členy klubu i kvalitně vybavenou posilovnu.

Historie areálu

Historie sportovního areálu sahá až do I. poloviny minulého století, kde na místě dnešní budovy klubu stála malá továrna. Majitel této továrny, pro sportovní vyžití svých zaměstnanců nechal zbudovat jeden tenisový kurt.

V 90. letech přešel areál zpět do rukou původních majitelů, kteří navázali na tradici sportovního klubu. Dnes je tak klub místem, kde se mohou setkávat sportovci, členové i nečlenové, jejich přátelé a kamarádi. Místo, kam se nechodí jen za sportem, ale kam se lidé chodí bavit, relaxovat a načerpat energii.

Do klubu nejen za tenisem

Tenis sice má u nás nejdelší tradici, dnes si si za námi můžete přijít zahrát mnohem víc sportů. Od badmintonu, přes squash, beach volejbal až po malou kopanou.

Významné akce a turnaje

Jsme hostiteli mnoha prestižních sportovních či společenských akcí. Mezi ty nejvýznamnější tenisové turnaje se řadí Mistrovství Evropy čtrnáctiletých Copa del Sol. Každoročně hostíme mezinárodní Mistrovství ČR tenistů na vozíku a v roce 2008 jsme dokonce přivítali světový turnaj vozíčkářů za účasti nejlepších hráčů světa.

Pronajměte si ho jen pro sebe

Líbí se vám u nás? Náš sportovní areál v Brně je ideální pro pořádání firemních sportovních akcí, večírků, prezentací či školení. Ozvěte se nám a domluvíme se na detailech.

Co je nového na sítích?

Sledujte nás pro novinky z kurtů, inspirativní tipy trenérů nebo aktuální akce na permanentky.

@clubclassic_cz